Otevřít menu

Na úvodní stranu Městská knihovna

hledej
Návštěv :
Celkem : 26246
Týden : 89
Dnes : 2
podrobnosti

Programy pro nejmenší

Děti nás baví

Herna pro děti a jejich rodiče. Koná se každé úterý a čtvrtek od 9:00 do 11:00. Vstupné činí 20 Kč na osobu. 
Herna se nachází podkrovním sále budovy čp. 56, kde sídlí odbor kultury. Je to prostor, který slouží k setkávání dětí a jejich rodičů či prarodičů.

Sál je vedle parku dalším místem, kde se dá příjemně strávit každodenní čas s dětmi, je alternativou třeba pro špatné počasí, ale může být využit i na dětské oslavy a podobně. Dospělí si v sále mohou v kuchyňském koutku uvařit kávu nebo čaj. Pro děti různého věku jsou připraveny hračky a hry, zkrátka prostředí sálu je uzpůsobené jak pro děti, tak pro dospělé.

deti_nas_bavi.jpg

Čtení pro nejmenší

Hodinka čtení pro nejmenší se koná dvakrát za měsíc. Čte se z pohádkových knížek a čtení je spojené s tvořivými a pohybovými aktivitami. 

kvp-plakat-obecny_online.jpg

 

Programy pro děti

Tvůrčí dílny

Jednou měsíčně se v oddělení pro děti a mládež konají tvůrčí dílny pro děti. Každý měsíc si děti mohou vytvořit něco jiného, např. papírovou kytici, papírové vánoční ozdoby, záložky do knížky, girlandy, pohlednice a další zajímavé výtvory.

 

Tvůrčí dílny v únoru 2023:

pondělí 13. 2. 2023 od 13:00 do 15:00 VÝROBA VALENTÝNSKÝCH DEKORACÍ

 

Deskoborci

Klub deskoborců se koná každou lichou středu v oddělení pro děti a mládež v knihovně. Lze vybírat z deskových her, které se nacházejí v prostorách knihovny nebo si děti mohou donést vlastní.

Deskoborci v únoru 2023:

středa 1. 2. 2023 od 13:00 do 16:00

středa 15. 2. 2023 od 13:00 do 16:00

deskoborci.jpg

 

Programy pro dospělé

Čaj o druhé

Čaj o druhé je akce volně přístupná pro všechny. Tato akce je součástí komunitního 
programu pro veřejnost v knihovně. Můžete si přijít popovídat s přáteli, dát si něco dobrého k pití, v knihovně si také můžete vypůjčit nějakou hru, pokud budete mít chuť něco si zahrát.
Čaje o druhé se budou konat každou středu od 14:00 do 17:00 v čítárně knihovny nebo, bude-li nám počasí přát, se první Čaje budou moci konat na nově zrekonstruované zahradě knihovny. 
V rámci Čaje o druhé pro vás bude nově připravován program.

aj_o_druhe.jpg

Setkání hráčů deskových her

Klub je určen pro všechny věkové kategorie od 12 do 99 let. Přijít můžou ostřílení hráči deskovek i úplní začátečníci.

Setkání se budou konat v podkrovním sále v budově knihovny čp. 56. První setkání proběhlo v pondělí 23. 5. 2022. Poté se budeme scházet každých 14 dní vždy v pondělí od 17:00 hodin.
Hry nosíme z vlastních polic, tak se neostýchejte a klidně si vezměte i vlastní hru, kterou máte rádi, ale třeba si ji s Vámi už nechce nikdo zahrát.

Těšíme se na další setkání a určitě si přijďte zahrát s námi!

Další setkání jsou naplánována na: