Městská knihovna
Naposledy aktualizováno: 09.01.2019 09:56:35

 

Moderní deskové hry v posledních letech zažily velký rozkvět a staly se populární volnočasovou aktivitou, která umožňuje strávit příjemně čas

s rodinou nebo přáteli. Zároveň také pomáhá rozvíjet paměť a myšlení. Knihovna nabízí novou službu svým uživatelům - půjčování her.

 

 

 

Podmínky půjčování:

Půjčování:

  • Výpůjční doba je maximálně 14 dnů bez možnosti prodloužení. Sankční poplatky z prodlení činí 10 Kč za den
  • Hru si mohou půjčit pouze registrovaní čtenáři s platnou registrací nejméně 6 měsíců a vyrovnanými závazky vůči naší knihovně
  • Uživatel si může půjčit na dané období pouze 1 hru
  • Pokud dojde k poškození či ztrátě části hry, je uživatel povinen část adekvátně nahradit, popř. nahradit či uhradit celou hru, která je bez ztracené části nepoužitelná (dle uvážení knihovníka)
  • Čtenářům mladším 15 let je hru možné půjčit pouze oproti podpisu zákonného zástupce
  • Před půjčením je zkontrolován obsah hry a čtenář obdrží potvrzení o výpůjčce společně se seznamem všech komponentů hry 

Vracení:

  • Čtenář je povinen vrátit hru ve stanoveném termínu
  • Při vrácení hry je zkontrolován obsah hry a čtenář obdrží potvrzení o vrácení
  • V případě poškození či ztráty jednotlivých komponentů hry nebo hry samotné je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu

 

 

  

Jaké hry v knihovně najdete?  

KRYSÁCI - hra pro neposedy

Interaktivní hra pro 3 - 4 hráče od 6 let.

kamarádi Hubert, Hodan, Eda a Trpaslík Ludvíček se zatoulali na smetišti. Rozeběhněte se a prohledejte všechny kouty. Vaším úkolem je dát kamarády opět dohromady.

 

 

VYTVOŘ SLOVO

Hra pro  2-4 hráče. Hráči tvoří slova sestavováním písmen.

 

 

PÁRTY ALIAS – velká sázka

Párty hra pro 4 a více hráčů od 11 let (MOC 499 Kč). Vsaďte si sami na sebe i na své přátele, zda dokáží splnit vtipné a roztodivné úkoly. Budete modelovat z plastelíny, předvádět pantomimu, plnit pohybové úkoly a další. Dokážete to? 

  

DOMINION 

Strategická hra pro 2 - 4 hráče od 8 let (MOC 899Kč). Jednoduchý a netradiční herní princip, rychlá herní doba a spousta strategických možností dělá z Dominion jednu z nejlépe hodnocených her světa. Vybudujte si své dominium a získejte rozsáhlé majetky dříve než soupeři.

 

 UBONGO

Rodinná hra pro 2 - 4 hráče od 8 let (MOC 899 Kč). Ubongo je napínavá rodinná hra ve svižném tempu s vyváženým poměrem rychlosti a strategie. V samotném nitru černé Afriky jsou ukryty diamanty nedozírné ceny. Jen šamani místního kmene vědí, jak se k nim dostat. Podaří-li se Vám vyřešit hlavolamy, cesta k pokladům se otevře. Dobře se soustřeďte a buďte pohotoví, ať může zaznít váš vítězný pokřik „Ubongo!“ 

  

V KOSTCE SVĚT

Vzdělávací hra pro jednoho nebo více hráčů od 8 let (MOC 399 Kč). Desetiminutová hra na procvičení paměti o státech světa, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Chcete poznat různé země světa? V této hře se s pomocí 71 karet s obrázky různých zemí světa dozvíte vždy to nejzajímavější z každé země. 

 

 ZLATÉ ČESKO

Kvízová hra až pro šest hráčů od 12-ti let (MOC 699 Kč). Zlaté Česko navazuje na obrovský úspěch vědomostní hry Česko, otázky a odpovědi. Obsahuje zcela nové otázky. Oboustranný herní plán umožňuje hrát i dobyvatelskou verzi této hry, ve které budete dobývat hrad Karlštejn. Během obléhání hradu budete za svoje znalosti získávat zlaťáky. Ten nejúspěšnější z vás na konci hry dobude tento slavný hrad.

  

OSADNÍCI Z KATANU – rychlá karetní hra

Karetní hra pro 2 - 4 hráče od 8 let (MOC 299 Kč). Karetní varianta legendární deskové hry. Kdo rychleji postaví více cest a pomůže osídlit ostrov Katan? Je třeba sehnat stavební materiál na nové cesty a vesnice. 

 

 

 

 

 


 

 
Proces zabral 0.0039 sekund času a 0.71MB paměti.